ANKARA iLankara_hali_yikamaankara_halı_yıkama_servisi

 

Ankara HALI YIKAMA :

2000 yılında faaliyete geçen Çetinkaya H alı Yıkama müşterilerin yoğun talebi doğrultusunda yatırımları son teknolojinin kullanılması ve gelişmelerin yakın takibine ayırmıştır. 2013 yılında Merkez ofisiniz Aydınlıkevlere getirerek Ankara Halı Yıkama da merkezi duruma gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutmak, sağlamak ve sürdürmek hedefimizdir. Gelişme ve ilerlemenin eğitimden geçtiği inancıyla sürekli personellerimizi eğiterek ve yeni teknoloji sıkı takip ederek alanlarımızda “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmekteyiz. 2017 yıllından itibaren halılarınızı full otomatik makinayla yıkamaktayız da ve ayrıca antibakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır.

 Halı Yıkatmanın Önemi:

Halılar yanlış veya  düzgün bir şekilde yıkanmazsa sadece halılarınıza zarar gelmez aynı zamanda sizlere ve özellikle küçük çocukların sağlığına zarar verebilir. Kullanılan yanlış veya ucuz şampuanlardan  başlar doğru dürüst durulanmayan halılarda arda kalan kimyasallar sağlığınız için bir tehlike teşkiletmektedir. Çetinkaya Halı Yıkama olarak antibkteriyel şampuan ve kimyeviler kullanmakta ve tam otomatik makinalarlar müşterilerimizin halılarını yıkamaktayız. Dolaysıyla kullanılan su ve şampuan miktarını eşit ve uygun bir şlekilde verilmekte ve tüm halılar aynı şekilde yıkanmaktadır.

 

Halı Yıkma Sürecimiz :

Aradığınız andan itibaren ortalama bir saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında servis aracımız tarafından teslim alınır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız fabrikamıza gelir ve orada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra  etiketlenir.. Fabrikada halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar Full Otomatik Makinayla özel antibakteriyel şampuanımız ve bol suyla yıkanmaktadır. Halı yıkama makinalarıyla yikama işlemine başlatılır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halılar kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkama işlemine alınır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve paketleme bölümüne getirilir orada son kontrolden geçtikten sonra parfümlenir, poşetlenir. Halıların bittiği müşterilerimize bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim ederiz. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama   3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha ayrıntılı  bilgi almak için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya) ‘dan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşya) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların o ürüne ait hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de veya arama motorlarında daha kolay bulabilmeniz için:

Ankara halı yıkama, halı yıkama Ankara, Ankara de halı yıkama, halı yıkama Ankara de, ANKARA HALI YIKAMA, HALI   YIKAMA ANKARA, ANKARA DE HALI YIKAMA, yazarak bulabilirsiniz.

  • 256945Toplam:
  • 19Bugün:
  • 69Dün:
  • 0Online: