ÇETİNKAYA EV TEMİZLİK :

 

Ev temizliği hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz, temizlik hizmeti alırken temizlik işleriyle meşgul olan şahıslara da hanelerini açmış olmaktadırlar. İlk başta tanımadığı ve bilmediği kişileri evlerine almak durumunda kalmaktadırlar. Bu işi Profesyonel bir şekilde yapan şirketler tercih edilmesinin sebeplerinden en önemlisi ise GÜVENDİR. Adresinin belli olmasıdır. Olumsuz bir durumda muhatap bulacağınız bir kuruluş mevcuttur. Çetinkaya Temizlik ve Halı Yıkama olarak Ankara da 10 yılı aşkın bir süredir bu branş da çalışmakta ve her yıl müşteri potansiyelini artırmaktadır. Kalite ve Fiyat politikalarımızı da müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda en uygun bir şekilde yerine getirmeyi hedeflemekteyiz.

 

Çetinkaya Temizlik olarak vermiş olduğumuz hizmetleri ve işlemleri detaylı bir şekilde sunmakla değerli müşterilerimizin de alacağı hizmet önceden bilmelerini amaçlamaktayız.  Böylelikle müşterilerimiz hem fiyat hem de hizmet konusunda alacağı çalışmayı önceden görmekte ve bir olumsuz sürprizle karşılaşmamaktadır. Ekstra olarak yapmamızı istedikleri ayrıca değerlendirerek yine olumsuz bir durumu ortadan kaldırmaktayız.

 

 

Verilen Hizmetler

3+1 120 m2 kadar

150 TL

3+1 ve 120 m2 üzeri

250 TL

Ekstralar

 

evinizdeki camlarınızı çerçevesiyle, pervaz ve mermerleri dahil peluş, çekçek ile temizleriz. Yapılmaktadır Yapılmaktadır  
Tüm kapıların silinmesi Yapılmaktadır Yapılmaktadır  
Parkelerin silinmesi Yapılmaktadır Yapılmaktadır  
WC ve lavabolar temizlenmesi Yapılmaktadır Yapılmaktadır  
Koltuk yıkama     İstek üzerine
Halı yıkama     İstek üzerine
Stor Perde Yıkama     İstek üzerine
Yorgan Yıkama     İstek üzerine
Battaniye yıkama     İstek üzerine
Beyaz eşya temizliği Yapılmaktadır Yapılmaktadır  
Mutfak dolapların temizliği Yapılmaktadır Yapılmaktadır  
Kap kaşık temizliği     İstek üzerine
Komple toz alma Yapılmaktadır Yapılmaktadır  
Lambaların silinmesi     İstek üzerine
Elbiselerin ütülenmesi     İstek üzerine
       
       
       
       

Not: Unutulan, beğenmediğiniz alanları personelimize iletmeniz yeterlidir. Siz memnun oluncaya kadar sizlere hizmet vermeye çalışacaklardır.

  • 236183Toplam:
  • 36Bugün:
  • 206Dün:
  • 0Online: