yenimahalle ilçesiyenimahalle_hali_yikamayenimahalle_halı_yıkama_servisi

YENİMAHALLE HALI YIKAMA :

Yenimahalle ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Çetinkaya Halı Yıkama olarak  servis ağamıza Yenimahalle halı yıkama servisini de ilave etmiş bulunmaktayız. Yenimahalle Halı Yıkamayla birlikte Yenimahalle Koltuk Yıkama, Yenimahalle Yorgan Yıkama ve Yenimahalle Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı zamanda vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisi ve kalite anlayışıyla  sunulmaktadır.

Halı Yıkma Sürecimiz :

Aradığınız andan itibaren ortalama bir saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında servis aracımız tarafından teslim alınır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız merkez ofisimize gelir ve orada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra   etiketlenir ve aynı gün içerisinde fabrikamıza yollanılır. Fabrikada halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yoğun bir şekilde dökülür. Halı yıkama makinalarıyla yikama işlemine başlatılır. Her halı   en az üç değişik fırçalama yöntemiyle yaklaşık 15 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı bol suyla durulanır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi   gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halılar kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkama işlemine alınır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar son kontrolden geçtikten sonra parfümlenir, poşetlenir. Halıların bittiği müşterilerimize bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim ederiz. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama   3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha ayrıntılı  bilgi almak için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de veya arama motorlarında daha kolay bulabilmeniz için:

Yenimahalle halı yıkama, halı yıkama Yenimahalle, Yenimahalle de halı yıkama, halı yıkama Yenimahalle de, YENİMAHALLE HALI YIKAMA, HALI   YIKAMA YENİMAHALLE, YENİMAHALLE DE HALI YIKAMA, yazarak bulabilirsiniz.

  • 250997Toplam:
  • 18Bugün:
  • 108Dün:
  • 0Online: